Služby

NABÍZÍM SLUŽBY INTERIÉROVÉHO DESIGNERA

Nabízím služby interiérového designera. Pomohu Vám dobře a bezstarostně vybudovat nebo zrekonstruovat byt, domov, kancelář, restauraci či jiný komerční prostor. Dokonalý výsledek a splnění Vašich představ vyžadují otevřenou komunikaci a úzkou spolupráci, na kterou se těším.

2D A 3D VIZUALIZACE

Vizualizace umožní vyřešit maximum aspektů před samotnou realizací. Uvidíte přesně, jak bude vypadat daný prostor a zavčas můžete doladit detaily, změnit dispozice, vyřešit instalatérské a stavební změny. Výhoda 3D vizualizací je možnost experimentovat, měnit barvy, posouvat zdi a nábytek „na nečisto“. Je to poměrně náročný proces, ale ve výsledku ušetří spoustu nepředvídatelných problémů.

NABÍZENÉ SLUŽBY

KONCEPT

Koncept je základem interierového návrhu, představuje jeho základní nosné myšlenky. Je to způsob, jak nejjednodušeji shrnout a popsat vytyčený cíl. Ve spolupráci s klientem se hledá cesta k určení stylu.

DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ

Dispoziční řešení je půdorysné uspořádání prostoru. Je to nejdůležitější prvek při řešení obytného či komerčního prostoru. Dobře uspořádaný znamená komfortní a bezstarostné užívání objektu. Nabízím jeho zpracování ve 2D a 3D vizualizacích.

BAREVNÉ ŘEŠENÍ

Nejmenší zásah s největším efektem přináší změna barev. Každý prostor vyžaduje takové barevné řešení, které odpovídá účelům a druhu činnosti. Pomáhá dosáhnout harmonie pocitu klidu a jistoty… Barvy mají vliv na rozptýlení světla, mohou úplně změnit atmosféru světla v místnosti.

VÝBĚR MATERIÁLŮ

Použité materiály dodávají interiéru charakter, podporují zvolený styl, provokují naše smysly. Kvalita materiálu zaručuje dlouhodobou životnost. Pracuji jak s přírodními materiály, tak i s nejmodernějšími – lakobel, lakfólie, lamináty…

FUNKČNOST

Zhotovuji technické nákresy pro výrobu nábytku na míru, řeším funkčnost a používám nejmodernější materiály, technologie a systémy.

AUTORSKÝ DOZOR

Autorský dozor provádím na stavbě nebo výrobně. Kontroluji kvalitu práce a zda dodavatel postupuje dle návrhu.

ASISTENCE

Pomáhám při výběru zařizovacích předmětů, dekorací, světelných těles a textílií. Společně či po dohodě s klientem navštěvuji prodejny a showroomy, objednávám zboží po internetu.

CENOVÁ NABÍDKA

Podle konkrétního zadání a schváleného návrhu připravuji podrobné a maximálně přesné a reálné ceny za realizaci.

S KÝM SPOLUPRACUJI

Image
Jiří Horák

Truhlář

Image
Havlík Interiery

Interiérový design

Image
Jindra Šiftová

Švadlena

Image
Eclissi

Výrobce masivních postelí z malajského dubu